ZAMIESZKAJ Z PRZYJEMNOŚCIĄ

 

Inwestycja BIANCO 2 jest rozwinięciem udanej inwestycji BIANCO BEMOWO, której realizacja zakończyła się niewątpliwym sukcesem. Zadowoleni mieszkańcy są tego najlepszym dowodem. Korzystając z doświadczenia oraz doskonałej lokalizacji stworzyliśmy BIANCO 2.

Do wszystkich mieszkań na parterze przewidzieliśmy zielone ogródki, zaś na piętrach słoneczne balkony czy tarasy. Dla Twojego komfortu zadbaliśmy także o miejsca parkingowe, których jest nawet więcej niż mieszkań. Dla bezpieczeństwa Twoich bliskich osiedle zostanie ogrodzone, zostaną zamontowane również wideodomofony. Zagospodarowane części wspólne – place zabaw dla dzieci i alejki z ławkami są wymarzoną przestrzenią do odpoczynku. Termin oddania inwestycji planowany jest na I kwartał 2017 roku.

Inwestycja położona jest przy ulicy Dywizjonu 303 cichej i zielonej części Bemowa, w bliskiej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, apteki, place zabaw oraz przedszkola. Nieopodal znajduję się Park Leśny oraz liczne ośrodki sportowe. Dojazd do centrum Warszawy, tak ważny dla codziennego komfortu, zajmie Ci tylko około 15 minut.